JAK PRZEKAZAĆ WNIOSEK W REKRUTACJI

logo placówki

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA

Drodzy Rodzice,

z uwagi na brak możliwości osobistego złożenia wniosku rekrutacyjnego w placówce, Wydział Edukacji UM rekomenduje przesłanie skanu podpisanego wniosku wraz z załącznikami (oświadczenia i zaświadczenia) w systemie rekrutacyjnym lub przesłanie drogą mailową na adres Przedszkola (oprócz skanu mogą to być też dobrej jakości zdjęcia). Także w tej sytuacji obowiązują terminy rekrutacyjne.

Kto z Państwa nie będzie miał takiej możliwości, proponujemy w ostateczności przekazanie wniosku w formie papierowej (wraz ze wszystkimi załącznikami) w zaklejonej kopercie poprzez wrzucenie do skrzynki pocztowej przy budynku Szkoły Marco Polo.  Każdy, kto w ten sposób zdecyduje się na przekazanie wniosku, prosimy aby przesłał krótką informację SMS, że wniosek został wrzucony do skrzynki pocztowej. Poczta będzie odbierana w miarę możliwości codziennie przez Pracownika placówki  i otrzymają Państwo potwierdzenie SMS o odebraniu wniosku.

Przypominamy, również że kryterium dotyczące drugiego dziecka w placówce, dotyczy tylko dzieci mających rodzeństwo w Przedszkolu Marco Polo (nie dotyczy to rodzeństwa w Szkole Marco Polo).

W dniu 25.03.2020r (ostatni dzień na składanie wniosków w rekrutacji) poczta ze skrzynki będzie podjęta o godz. 15.00, po tym czasie, zgodnie z terminarzem rekrutacji nie będzie możliwości dostarczenia wniosku.

W razie pytań i wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem: 505 007 582 oraz 533 337 508 codziennie od 8:30 do 15:30.

Z poważaniem Monika Schmidt-Rauchut – Dyrektor Szkoły Podstawowej i Przedszkola Marco Polo