ZAMKNIJ

Informacja dt. zasad funkcjonowania placówki dla Rodziców/Opiekunów naszych Wychowanków

6 maja 2020 autor: Przedszkole Marcopolo

INFORMACJA

Drodzy Rodzice, w dniu dzisiejszym otrzymacie Państwo e-maile z informacją dt. zasad funkcjonowania placówki  w okresie pandemii oraz oświadczenie związane z chęcią korzystania z opieki przedszkolnej na dzień dzisiejszy. Jak tylko będziemy znać termin otwarcia placówki, zostaną Państwo o tym bezzwłocznie powiadomieni. W przypadku, gdyby Państwo nie otrzymali dzisiaj e-maila prosimy o niezwłoczny kontakt z sekretariatem placówki.

Z poważaniem Monika Schmidt-Rauchut

Dyrektor Publicznego Przedszkola Marco Polo