Płatności

• Koszt pobytu dziecka w przedszkolu

Bezpłatne godziny pobytu w przedszkolu:

– dla dzieci urodzonych w roku 2018, 2019, 2020 – pierwszych 5 godzin jest bezpłatnych

– dla dzieci urodzonych w roku 2017 i starszych (realizujących roczne przygotowanie przedszkolne) pobyt w przedszkolu jest bezpłatny

• Koszt płatnych godzin – 1,30 zł za każdą rozpoczętą godzinę.

Koszt posiłków:

Pakiety bez diety

– PAKIET I: 2 posiłków dziennie obejmujących: śniadanie, II śniadanie – 9,00 zł.

– PAKIET II: 3 posiłków dziennie obejmujących: śniadanie, II śniadanie, obiad – 19 zł.

– PAKIET III: 4 posiłków  dziennie  obejmujących:  śniadanie,  II  śniadanie,  obiad,  podwieczorek – 21 zł.

Pakiety z dietą

– PAKIET IV: 2 posiłków dziennie obejmujących: śniadanie, II śniadanie – 10 zł.

– PAKIET V: 3 posiłków dziennie obejmujących: śniadanie, II śniadanie, obiad – 20,50 zł.

– PAKIET VI: 4 posiłków  dziennie  obejmujących:  śniadanie,  II  śniadanie,  obiad,  podwieczorek – 23 zł.

Rodzic zobowiązany jest do dostarczenia w terminie wyznaczonym przez placówkę zaświadczenia lub wyników badań będących podstawą do stosowania diety.

• Odpisy kosztów – Jeśli dziecka nie będzie w przedszkolu – odwołujemy posiłki poprzez zgłoszenie nieobecności dziecka w aplikacji KidsView.

Jeśli zgłoszą Państwo nieobecność dziecka do godziny 15:00 poprzedniego dnia roboczego – Przedszkole odwoła wszystkie posiłki dla dziecka i uzyskują Państwo odpis całkowity kosztów wyżywienia za dany dzień/okres nieobecności.

Jeśli zgłoszą Państwo nieobecność dziecka po godzinie 15:00 poprzedniego dnia roboczego, ale do godziny 8:00 w dniu nieobecności – Przedszkole odwołuje obiad i podwieczorek. Państwo pokrywacie koszt śniadania + II śniadania.

Jeśli Państwo zgłoszą nieobecność dziecka po godzinie 8:00 w dniu nieobecności i/lub później – Przedszkole nie odwołuje zamówionych posiłków i Państwo ponoszą koszt pełnego pakietu za dany dzień nieobecności.

Nieobecności dziecka niezgłoszone wg powyższej zasady nie podlegają odpisom. W takim przypadku pokrywają Państwo cały koszt wyżywienia dziecka za dany dzień/okres nieobecności.

• Godziny pracy administracji – 7:30-15:00 poniedziałki-piątki
  • Numer telefonu –505 007 582 Administracja
  • System płatności– naliczenia z dołu;
  • Nieobecności – powyżej 30 dni kalendarzowych wymagają usprawiedliwienia. W przypadku dzieci 5-6 letnich realizujących roczne przygotowanie przedszkolne, usprawiedliwienia wymagają nieobecności przekraczające 50% zajęć w miesiącu;
  • Choroby zakaźne– prosimy o zgłoszenie do nauczyciela prowadzącego grupę;
  • Płatność–należy dokonywać na indywidualny rachunek bankowy (konto przeznaczone do wpłat, utworzone dla każdego rodzica z osobna), wskazany w fakturze/dokumencie rozliczeniowym do 15-go dnia następnego miesiąca;
  • Rozwiązanie umowy– na koniec miesiąca kalendarzowego z zachowaniem 1‑miesięcznego okresu wypowiedzenia , za porozumieniem stron w indywidualnych przypadkach;
  • Aktualizowanie danych– W formie pisemnej należy zgłaszać w administracji przedszkola. W szczególności z zakresu miejsca zamieszkania dziecka i Rodziców oraz danych kontaktowych (telefony, e-maile);